Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Wybory 2024

MOGILNO: Wybraliśmy radnych

2024-04-08 09:09
 

W Radzie Miejskiej w Mogilnie prawie połowę mandatów zgarnęła Trzecia Droga, drugą siłą jest Wspólnota Samorządowa Powiatu Mogileńskiego, a trzeci wynik osiągnęła lista W jedności możemy więcej.

Lista radnych z podziałem na ugrupowania:

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: Karol Nawrot (po objęciu fotela burmistrza w radzie zastąpi go Łukasz Goździcki), Radzym Jankiewicz, Wioleta Michalak, Paweł Molenda, Przemysław Majcherkiewicz, Barbara Lech, Łukasz Gapiński, Małgorzata Kopeć, Małgorzata Źrałka, Maria Malczewska.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W JEDNOŚCI MOŻEMY WIĘCEJ: Robert Maćkowiak, Dorota Czarnecka, Mariusz Staszewski, Marcin Musiał.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU MOGILEŃSKIEGO: Leszek Duszyński, Grzegorz Stochliński, Łukasz Drzazgowski, Andrzej Kulczycki, Małgorzata Staniek, Mirosław Leszczyński, Stanisław Redmann.

Do samodzielnego rządzenia Trzeciej Drodze brakuje jeden mandat. (PK)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [49]» dodaj komentarz   

 » Marianka (głos ludu | 25-04-2024, 13:19:55)

To co proponujesz?

 » do Kazia (głos ludu | 19-04-2024, 21:22:26)

Zgadzam się z Jamajką. Moja propozycja to zakończyć to szaleństwo z wywalaniem pieniędzy na grajków obojętnie z jakiego źródła pochodzą, a zająć się ważniejszymi tematami dla miasta czyli miejscami pracy, bezpieczeństwem, komunikacją. Te wszystkie rzeczy leżą i kwiczą a magazyn swoje, tylko gra gra i gra,a kasa na to płynie ha ha. Od tego grania miasto nie stanie się bezpieczniejsze, bogatsze i piękniejsze. Ktoś ma tu ewidentnie kompleksy na punkcie wielkości malutkiego prowincjonalnego miasteczka.

 » do Jamajka (Kazia | 19-04-2024, 07:14:07)

Nie pracuję w MDK-u, zwyczajnie interesowało mnie dlaczego koncerty nie są płatne, zapytałam. Swoją drogą nie wiem czy wiesz, ale jest coś takiego jak informacja publiczna, możesz zwrócić się do urzędu z pytaniami, które Cię nurtują a oni muszą Tobie odpowiedzieć. Zapytaj z jakich funduszy są organizowane koncerty. Skąd biora pieniądze. Może odpowiedź Cię zdziwi? Magazyn powstał po to by być miejscem spotkań, gdzie więc robić koncerty? na hali? Wiem, że niektórym ludziom brakuje koncertów w parku za 30 tysięcy, zjeżdżali się mieszkańcy z całego powiatu, gdzie się podziały dni Mogilna? Masz jakieś konkretne propozycje i rozwiązania? Pomysły? Fajnie by było gdyby ludzie wzięli sprawy w swoje ręce i powiedzieli czego chcą i dali jakieś pomysły na to, a nie tylko narzekali

 » do Kazia (jamajka | 18-04-2024, 22:44:22)

Nie rozumiesz o co pytam?Widzę jednak,że jesteś zorientowany(a),myślę też,że pracujesz w mdk lub jesteś z nim powiązany w jakiś sposób.Powiem Ci jedno.Ludzie z którymi rozmawiam myślą tak jak ja,czyli nie akceptują takiego finansowania imprez,czyli zasilania pieniędzmi z mogileńskiego budżetu obcych zespołów,chyba że są to pieniądze ze sprzedanych biletów i to niezadowolenie pokazali głosując na Karola Nawrota.Artysta przyjeżdża,robi swoje i powinien otrzymać za to pieniądze,ale ze sprzedanych biletów na miłość boską.Skoro nie można pobierać pieniędzy ze sprzedaży biletów,to po co robić tyle koncertów w tym magazynie gs,albo robić te koncerty w takim miejscu gdzie można pobierać pieniądze za bilety i wtedy wszystko jest ok.Pytam raz jeszcze,co tu jest grane,bo nie rozumiem.A z tą ilością ludzi na koncertach też bym nie przesadzał,słyszałam,że na wielu imprezach jest ich zaledwie garstka.Biorąc pod uwagę,że są to imprezy darmowe,to prawdziwy dramat organizatorów niestety.Mam nadzieję,że nowa rada i nowy burmistrz dostrzeże ten absurd

 » do Jamajki (Kazia | 18-04-2024, 07:42:57)

Koncerty w Magazynie zbożowym są za darmo ze względu na dofinansowania. Przez kilka lat nie mogą pobierać żadnych opłat za wstęp. Może Ty tam nie chodzisz, jednak bardzo dużo osób przychodzących na koncerty przyjeżdża z innych miast. to chyba o czymś świadczy

 » po co (jamajka | 15-04-2024, 19:41:51)

Chciałabym wiedzieć po co mdk robi tak dużo koncertów w gieesie za darmo?To żaden interes dla niego i gminy.Zespoły biorą kasę,a Mogilno,czyli my wszyscy finansujemy tym sposobem prywatne podmioty,czyli te zespoły.Gdzie tu logika i gospodarność mdk.Czy aby ktoś na tym nie korzysta.Mówi się o nieprawidłowościach w spółce mogilno sport,może warto też sprawdzić jak jest w mdk

 » Kampania (Komentarze | 12-04-2024, 14:27:23)

Aaaa słyszałam o tych komentarzach , co ludzie jak wyrazili swoje zdanie to dostawali prywatne wiadomości ,dlaczego,po co , do czego mnie hejtujesz ... Dziecinada w ch*j. Wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim. Że tutaj jest się anonimowym ,można chwalić ,oczerniać ,sprawiać przykrość . Nie mówię tylko o wyborach. Są również inne sytuacje w życiu gdzie jak nie ma hejtu nie ma nic. Jak przychodzi co do czego , w życiu codziennym? Wchodzimy w du*ę tym co oczerniany w internecie. Jeśli już nie jesteś anonimowy chcesz być widoczny ,pomocny ,chwalony ? Te dwie bajki to się chyba nie zgrywają . Wydaje mi się że są w życiu sytuacje gdzie człowiek powinien miec chociaż trochę serca a nie jadu. Nakręcanie się nawzajem to jest chore. Każdy miał swojego kandydata/ kandydatkę. To jest polityka. Nie jedna osoba chodziła po okolicy nie głosuj na nią nie głosuj na niego . Po co ? Do czego? Nie lepiej złączyć siły i działać razem ?gratuluję tym co przeszli i tym którym się nie udało . Myślę że wypisywanie na nic nie zdziałało . Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia .

 » Radna (Stach | 12-04-2024, 13:59:47)

Czytam i nie wierzę ... niestety nie jestem owa panią, ponieważ jestem mężczyzną. Przeglądałem kampanię innych kandydatów ,każdy miał takie same szanse. Wydaje mi się że wyrażanie swojego zdania to nie hejt. Pisanie jednej osoby pod różnymi nazwami tez nic nie da. Każdy wie kto to pisze ,i kto nakręca tą gówno burze. Dzięki Bogu w tych czasach technologia poszła na przód i IP jest łatwo dostępne.pozdrawiam sąsiadkę .

 » Kampania (Kampania | 12-04-2024, 12:17:33)

Celowa kampania Nawrota, w sieci wszystkich obrażali a potem odwracali komentarze. Może teraz ona sama to pisze, żeby szum zrobić. Eh... Nie dogodzisz.

 » Ból zadu (Świętoszki | 12-04-2024, 12:15:32)

A was zad boli, bo ktoś wyraził swoje zdanie na temat tej radnej? Nie ona pierwsza i nie ostatnia co co obrzucona g.... będzie. Nie radzi sobie z opinią, to po co się pchała na świecznik,ze teraz lud się zbiera i ją broni. Zresztą, nikt nic złego nie napisał na nią więc skąd nagle taka reakcja.

 » Ból zadu (Świętoszki | 12-04-2024, 12:14:26)

A was zad boli, bo ktoś wyraził swoje zdanie na temat tej radnej? Nie ona pierwsza i nie ostatnia co co obrzucona g.... będzie. Nie radzi sobie z opinią, to po co się pchała na świecznik,ze teraz lud się zbiera i ją broni. Zresztą, nikt nic złego nie napisał na nią więc skąd nagle taka reakcja.

 » Radna (Bezstronny | 12-04-2024, 11:49:01)

Tak, tak, zluzujcie gumę, bo raz ktoś się wypowiedział a teraz wielce ciągnięcie temat tej Pani w sumie nie wiadomo po co i sami nakręcacie jakąś aferke. Przeszła to przeszła, z hejtem też musi sobie poradzić skoro kandydowala. Nieraz ktoś jej coś wytknie, bo nie będzie na pewno tak że wszystko co sobie wymyśliła to przepchnie. Więc zluzujcie i przestańcie wielcy obrońcy sami nakręcać na nią temat.

 » Koniec tematu (Baba | 11-04-2024, 10:34:05)

Wypowiadam się tu pierwszy i ostatni raz,na temat owej pani. Akurat tej kobiecie nie można zarzucić samouwielbienia. Jestem osobą której Ona pomogła w życiu ,wyciągnęła z największego bagna . Wszystko bezinteresownie nie oczekując nic w zamian . Jeżeli ktoś nie potrafi przegrywać i nie może się pozbierać to już jej problem. Ludzie oddali na Nią głos ,więc wydaje mi się że ta zazdrość nie pomaga. Największa ilość głosów w obrębie robi swoje . Z luzujcie gumę w gaciach . Następnym razem może się uda . POZDRAWIAM

 » Wybory (Antoni nas nie dogoni | 10-04-2024, 23:38:05)

Macie ból du*y że was nie wybrali ..każdy pisze ta Pani...głową zadarta....a wy pod przykrywką piszecie...kazdy dzięki wam wie o kogo chodzi a wy co trudno się przedstawić a może to któryś z was komentatorów przegrał z nią i teraz się użala nad sobą i pisze te komentarze

 » Bezstresowa (Tomek | 10-04-2024, 22:50:24)

Chyba jednak wchodzisz ,skoro rozliczasz na co pani będzie wydawała dietę.jesli masz swoje podwórko to na nim siedź i nie zaglądaj za płotu...pozdrawi

 » Tomku (Bezstresowa | 10-04-2024, 21:56:20)

Politykę zostawiam tym co się znają, więc nie kandydowalam. Ale uważnie śledziłem kampanie każdego kandydata z drużyny czy jak to ten twór się nazywał Nawrota, to chyba dobrze? Oceniać mam prawo nikt mi nie zabroni. A na podwórkowe niczyje nie wchodzę, mam swoje.

 » Nowa radna,bezstresowa (Tomek | 10-04-2024, 18:23:21)

Jak dobrze kojarzę to nie tylko ta pani chodziła po domach, inni kandydaci też to robili . Każdy miał prawo się zaprezentować w sposób jaki chciał. Z porażka trzeba się pogodzić a nie oczerniać innych kandydatów. Nie zawsze w życiu się zwycięża, a co do diety to akurat ta pani ich nie potrzebuje,do wszystkiego dochodzi sama ciężką pracą,co tylko można podziwiać. Zazdrość to nic dobrego , trzeba po prostu ruszyć tyłek i zacząć coś robić . To ludzie tak zdecydowali i postawili na nią, widocznie nie widzieli potencjału u innych kandydatów. A wchodzenie buciorami na podwórko i finanse ludzi to bezczelność nie mająca granic . Lepiej podnieść się szybko po porażce bo takie hajtowanie nic nie da.

 » Do nowa radna (Stach | 10-04-2024, 11:01:06)

Jestem mieszkańcem Mogilna, ale widzę straszny ból du*y że wybrali tę Panią. To co dobrze kojarzę to nie było w Gminie nikogo od was...Chyba dobrze że wkoncu kogoś macie . A za dietę to nawet niech pojedzie sobie na wczasy, zapłaci ratę czy rozda. Nie dogodzisz ludzia w tych czasach ...

 » Wybory (Wyborca | 10-04-2024, 08:20:17)

Demokracja, każdy ma prawo wyboru. Gratulacje dla tych, co nie weszli do rady! Tych aktywnych co pewnie będą robić swoje. Brawo Pani Emilio! !!! Mieszkańcy Dzierzążna, nie wstyd Wam?

 » do bezstresowo (Zdzichu | 10-04-2024, 06:26:52)

Może być burmistrzem nawet sam lucyfer do społu z innym diabłem, byle już nie widzieć więcej duszyńskiego...

 » Nowa Radna (Do bezstresowo | 10-04-2024, 00:09:06)

Chyba wiem o jaka damę ze wsi chodzi. Dietą radnej i na ratę ciągnika jest. Juz przestała się kłaniać sąsiadom. Ale po głosy żebrać przyszła.

 » Gratki (Xiw | 09-04-2024, 15:11:45)

Gratulacje dla p.Lisieckiego bardzo dużo zrobił dla naszej społeczności.zawsze blisko ludzi i dla ludzi.

 » PSL (PSL | 09-04-2024, 13:36:07)

Pań grochówkowy na Pana Mateusza coś mówił niefajnego? W sumie to Pan Mateusz pochodzi z rodzinnego Goryszewa ,nieładnie, nieładnie tak z rodzinnego okręgu swój na swego, tak to się daleko nie zajedzie. jak i w rodzinie "nie robi... się do własnego gniazda , bo samemu się w tym ... zgnije"

 » Nowa radna (Bezstresowo | 09-04-2024, 11:58:30)

No i wybraliście nowego żełeńskiego, co komikiem był a posmiechiwania bo Duszyński pasję ma i muzykiem jest. Na Nawrocie się szybciutko poznacie, i na nowej Radzie też, szczególnie na jednej Pani. Juz wcześniej wielka dama a teraz ludzi już nie zna we wsi swojej.

 » Burmistrz (Tosa | 09-04-2024, 11:19:09)

Panie Karolu moje najszczersze GRATULACJE. Myślę,że zabierze się Pan za niektóre instytucje mam tu na myśli hale i MDK wraz z muzeum Proszę o zmianę panów dyrektorów bo czas na nich,żeby pożegnali się ze swoimi funkcjami. Panie dyrektorze MDK i mzm śmiał się pan z ludzi,upokarzał nie powiem co jeszcze robił teraz przyszedł czas na pana. Ma pan na sumieniu bardzo wiele,myslę Panie Karolu,że rozliczając go sam pan to zobaczy.

 » Grochówkowy (Mogilno | 09-04-2024, 10:21:34)

Grochówkowy nadal będzie grochówke gotować i się podlizywać nowej władzy. Żałosne to.

 » Grochówkowy (xxxx | 09-04-2024, 10:04:02)

No ja pier** ten co tu robi

 » do krytykantów (Wyborca32 | 09-04-2024, 09:56:03)

Zastanówcie się co piszecie nie mając wiedzy co kto zrobił czy robi.Nazywacie niektórych kandydatów społecznikami, nie wiem gdzie i kiedy cokolwiek pomogli. A krytykowanie i pisanie nieprawdy to przesada i tak " Zgodnie z art.190 Kodeksu karnego, kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia, poniżenia lub udręczenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8" Zatem zastanówcie się zanim coś napiszecie.

 » korytko nadal dla s....a (też lump | 09-04-2024, 09:29:22)

ale musi być pijaków, skoro ten z Gozdanina przeszedł

 » Lotne związki (Bóg, Honor, Ojczyzna | 09-04-2024, 08:46:04)

Podobno nowemu burmistrzowi brakuje jednego radnego do większości? No żaden problem. Jest taki jeden radny bez honoru, bez kręgosłupa moralnego, giętki jak łodyga "grochu...", który już w tym środowisku politycznym bywał. Na pewno pomoże, ......bezinteresownie. Hi, Hi

 » !!! (Obywatel | 09-04-2024, 07:52:15)

Serio, ktoś jeszcze głosował na el-gitarę?????????????? Szok.

 » Nie mógł się zdecydować (Parówka | 09-04-2024, 07:36:27)

Grochowkowy został radnym ale traci robotę, haha. Jak ludzie mogli głosować na osobę która raz chodzi po sądach z Duszyńskim, później stają się nagle kumplami, wypisuje się z parti do parti. Nie wiem czy jego wyborcy zdają sobie sprawę jakie ma w ogóle poglady? No chyba że chodzi o grochówkę...

 » do obserwatora (ja | 09-04-2024, 07:26:55)

Proszę nie obrażać mieszkańców Kwieciszewa, nie ma Pan wiedzy jak, kto głosował. Trochę zastanowienia i spokoju. Proszę sprawdzić swoją pisownię przed opublikowaniem postu.

 » Do Tomasza z Mogilna (Wyborca | 09-04-2024, 06:08:51)

Czy wybory były po to żeby podwyżki dla Radnych,chyba Pan na głowę upadł, Tomasz z Mogilna pewnie sam został radnym przez przypadek, i teraz chce żyć z diety radnego.No jakaś paranoja, Radni przez rok powinni charytatywnie się udzielać, i po roku zobaczyć, co radny zrobił dla gminy czy powiatu, jak się nie nadaje, do widzenia, wiem że tak nie będzie bo nie można, ale tak powinno być, nawet połowa by się nie nadawała, wszystko dla pieniędzy, 1600 mało?

 » Klika (mieszkaniec | 09-04-2024, 06:01:38)

Na hali w obwodzie wygrali, bo tam kolega Dyrektor Duszyńskiego,Redmana tam wcisnął do roboty,sam nie mógł sobie znaleźć, i ten cały czas lizał tyle i tak zostało, a teraz kto go wybrał, pewnie na hali najwięcej miał głosów, iStochlinski

 » Klika (mieszkaniec | 09-04-2024, 05:56:48)

Na hali w obwodzie wygrali, bo tam kolega Dyrektor Duszyńskiego,Redmana tam wcisnął do roboty,sam nie mógł sobie znaleźć, i ten cały czas lizał tyle i tak zostało, a teraz kto go wybrał, pewnie na hali najwięcej miał głosów, iStochlinski

 » Grochówkowy (xxxx | 08-04-2024, 23:47:15)

No ja pier** ten co tu robi

 » Jednak (Obserwator | 08-04-2024, 23:31:45)

Jednak grochówkowy ograł młodego Rzemposia, cwanie to rozegrał i wystarczyło trochę nagadać na młodego to ludzie już panika!!! A teraz będą w czarnej du*ie bo mają radnego który podpadł nowemu burmistrzowi ! Rzempos nie przejmuj się dobry wynik, a teraz niech te głąby z kwieciszewa zostaną bez swojego człowieka przy nowym burmistrzu !

 » do tomasz z m Mogilna (ziomal | 08-04-2024, 22:19:29)

Jesteś nie na czasie . ostatnie podwyżki były około roku temu i obecna dieta radnego wynosi 1600 zł

 » Śmiech na rowerze (Hehe | 08-04-2024, 21:57:16)

Rodman i dżaskovsky to pokrzywy sobie nagotujcie. Oni będą czaić o co kaman?

 » zły wybór (niezadowolony | 08-04-2024, 19:49:39)

Współczuję tym wszystkim co głosowali na Duszyńskiego i Stochlińskiego. Jako radny zawsze popierał Duszyńskiego i obawa jest że obaj będą podkładać nogę Karolowi Nawrotowi.Ciekawe, że w jedynym lokalu wyborczym przy stadionie Duszyński wygrał, Jak to wytłumaczyć?.

 » Ciekawe czy będzie lepiej (Mogilno | 08-04-2024, 19:05:19)

Hahaha i myślicie ze będzie lepiej ? Chce to zobaczyć dla Mogilna chce

 » OKRĘGI (WYNIK GRATKI | 08-04-2024, 16:05:24)

Panie Pawle gratuluję wyniku!!!!

 » Wybory (Tut | 08-04-2024, 15:55:46)

Nie no to, że będzie podwyżka podatków, wody i śmieci jest gwarantowana nie ma co ogólnie się spierać i kłócić

 » :) (:) | 08-04-2024, 14:06:12)

Piękny wynik psl

 » Hmm... (tomasz z Mogilna | 08-04-2024, 12:51:54)

Od pięciu lat nie było podwyżki za ,, pracę " dla radnego. Proponuję podnieść o 70% wynagrodzenie,a za resztę co zostanie spełnić obietnice z banerów;). Mimo wszystko gratulacje... każdy miał możliwość ubiegać się o funkcję radnego.

 » Radni (colo | 08-04-2024, 10:48:56)

No to teraz już możecie podnieść podatki, no i opłatę za wodę, i ścieki :) :) :)

 » PSlL (Brawo | 08-04-2024, 10:41:21)

Brawo!!!!

 » stado baranów (Sąsiad z gminy obok | 08-04-2024, 10:26:12)

90 procent, to Nowi - Starzy radni :-) !!!! Gratulacje dla wyborców. To teraz cudów się nie spodziewajcie. A zobaczycie, jak ludzie bez kręgosłupa moralnego (radni wszystkich opcji) nagle zaczną zmieniać poglądy i idoli! Robi się mdło.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Zamienił tablice rejestracyjne (0)
 » Informacje o KSeF (0)
 » 31 mandatów za prędkość (1)
 » Logo dla poprawy wizerunku (3)
 » Praca dla kontrkandydata (52)
 » Plac zabaw z ogrodzeniem (8)
 » Majowa niedziela w Bielicach (13)
 » Świętowali z orkiestrą dętą (1)
 » Występ i mogileńska wystawa (4)
 » Kradzież hulajnogi (2)
 » Dyrektor zwolniona (43)
 » Grają już 50 lat (0)
 » Muzyczny weekend (3)
 » Zmiany w KPP Mogilno (12)
 » Jak zarządzać kadrami w firmie? (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ