Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Rozrywka

WYROBKI: Festyn rodzinny

2024-06-17 23:53
 

W niedzielę, 16 czerwca przy świetlicy wiejskiej w Wyrobkach odbył się festyn rodzinny połączony z Dniem Dziecka.

Wśród atrakcji znalazły się gry, konkursy i zabawy, okazjonalny poczęstunek, dmuchany zamek oraz malowanie twarzy i tatuaży.

Organizatorem wydarzenia była sołtys Zofia Gąsior wraz z radą sołecką. (PK)

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [35]

 
   » KOMENTARZE [17]» dodaj komentarz   

 » Mieszkaniec (Kasa | 24-06-2024, 15:42:29)

Brawo jesteś sołtysem. Życzę powodzenia.

 » Kasa (mieszkaniec | 22-06-2024, 15:05:25)

A jednak

 » Inkasent podatkowy (Mieszkaniec | 22-06-2024, 13:02:26)

Inkasent podatkowy to jest za zbieranie podatków przez cały rok od mieszkańców, proszę nie mylić z roznoszeniem nakazów podatkowych. Od zarania było że sołtys ma jakiś procent od zebrania podatku od mieszkańca. Ale w tych czasach mało kto płaci sołtysowi tylko przelewem.

 » Inkasent podatkowy (Podatnik | 20-06-2024, 23:29:30)

W doświadczeniach majątkowych prócz diety sołtysa, inkasent podatkowy 1680 zł co to jest za kwota? może się mylę, ale jak sam charakter pracy jest nazwany, więc chyba z podatkiem związane bo co to jest premia czy jak?

 » Oświadczenia majatkowe (Podatnik | 20-06-2024, 23:17:52)

to co to jest w doświadczeniach majątkowych prócz diety sołtysa, inkasent podatkowy 1680, chciałbym wiedzieć co to jest, za co ta kwota

 » Podatnik (Mieszkaniec sołectwa | 20-06-2024, 18:27:43)

Czytam takie bzdury że głowa boli. Jak można pisać że sołectwo składa się z jednej wsi, tak są wyjątki, ale duża większość sołectw ma pod sobą kilka wsi. Festyny rodzinne są be, ale praca na żecz sołectwa to nie tylko są festyny. Jak by było nic nie robione tęż by było be, do sołtysa festyn jest pikuś, a inne sprawy, co jest multum to jakoś nie dociera. Możesz być sołtysem dużego sołectwa to zobaczysz ile jest pracy. A dodatek za dwie kadęcję jest 300,00 a nie dwieście. A za roznoszenie nakazów podatkowych jest zero groszy. Proszę o prawdę, a nie kłamstwa.

 » Podatnik (Mieszkaniec | 20-06-2024, 17:33:22)

Sprawdź i dopiero się wypowiadaj na temat sołtysów. Pisz prawdę, bo w ten sposób obrażasz wszystkich sołtysów. Jak nie wiesz to nie pisz głupot. Żaden sołtys za roznoszenie nakazów podatkowych nie dostał grosika.

 » Roznoszenie podatkó (Mieszkaniec wsi | 20-06-2024, 17:21:14)

Proszę się nie wypowiadać, jeżeli się nie wie, sołtys za roznoszenie nakazów podatkowych zero złotych. Powtórzę jeszcze raz, zero złotych. Sołtys na wsi musiał roznosić a miasto nie. Proszę nie oczerniać sołtysów.

 » Roznoszenie podatkó (Mieszkaniec wsi | 20-06-2024, 17:18:27)

Proszę się nie wypowiadać, jeżeli się nie wie, sołtys za roznoszenie nakazów podatkowych zero złotych. Powtórzę jeszcze raz, zero złotych. Sołtys na wsi musiał roznosić a miasto nie. Proszę nie oczerniać sołtysów.

 » Afery (mieszkaniec | 20-06-2024, 11:34:23)

Teraz szybko zobaczyć co się dzieje w MDK, po aferze finansowej Hala Sport, aby pieniądze nie zdążyły wpłynąć do MDK,bo może być za późno,i szybko kasa będzie oczyszczona, dobrze że do Sport nie zdążyły wpłynąć na konto, i przyjrzeć się fikcyjny umowom, kto zatrudniony w ostatnim czasie, małżeństwa, jakie funkcje pełnia, no i jak ktoś pisał organizacje pozarządowe, na co idą pieniądze, fakturom się przyjrzeć, nie ma funduszy na kawałek drogi niezbędne czy chodnika, a tutaj takie walki na skalę ogolnopolska

 » wynagrodzenie dodatkowe sołtysa za podatek (Podatnik | 20-06-2024, 10:31:40)

proszę sprawdzić BIP Mogilno oświadczenia majątkowe, inkasent podatkowy - 1680 zł, za rozniesie nie podatków 1 raz w roku przez soltysow, przecież wsie nie są duże, a sołtys pieniądze otrzymuje, także wszystko na temat, pieniędzy gminnych idzie ful do kieszeni cwaniakow

 » Do Ja (Podatnik | 20-06-2024, 10:24:13)

To prawda,nie ma jak z dziada na Pana, do młodym nie dadzą możliwości startować, się pchają na siłę, bo jeszcze jedna kadencja i dodatek do emerytury 200 zł, oni nie śpią a myślą. Ktoś powie bo dużo dział, z czyich pieniędzy? Co osoba zrobiła charytatywnie? za darmo nic. Dlaczego sołtys kasuje od gminy prawie 2000 zł rocznie za roznoszenie podatku raz w roku, pytam się? Pieniądze gminne nasze są rozrzucane na prawo i lewo, życie nie tylko na imprezach polega, ludzie daleko do pracy dojeżdżają, kobiety szczególnie od kilkunastu lat, to jest chore. Młodzi nigdzie nie mogą startować, na emeryturze to wnukami się zająć. A potem lans na Facebooku z paczuszkami, prezentami, bidy imprezy za nasze pieniądze, masakra, wstydu nie mają. Ile pieniędzy na bzdety idzie, ile dróg byłoby zrobionych, ścieżek, i innych potrzebnych rzeczy, bo z tego co wychodzi afery finansowe, to gmina nawet by nie była taka biedna. Ja zadam aby gmina nie płaciła pieniędzy za roznoszenie podatków przez slotysow, raz w roku, sołtys ma płacone co mc za soltysowanie

 » Wybory soltysa (Ja | 19-06-2024, 07:44:47)

Jak nadchodzi termin wyborów sołeckich wszyscy soltysisa bardzo aktywni pikniki w Wylatowie sołtyska ostro buduje scene na plaży wiadomo mając w tym swoj interes ponieważ zarobi podwójnie towar z wlasnego tartaku robocizna własną kasa sołecka zostaje w kieszeni u sołtysa a rachunek zawsze się załatwi a ludzie będą wychwalac jak można wspaniale się tylko piknikować a wieś jak się nie rozwija tak pozostaje tylko imprezowa tak łatwo ludzia zamydlić oczy a Wylatowo staje się wsią seniorów i wnuków tych seniorów a młode pokolenie ucieka z tego zaścianka jestem ciekaw że zostanie to opublikowane tym bardziej że wszystkimi pracami aby wstawiać swoich sołtysów kieruje P Lech najbardziej chytry lis w gminie Chabsko jej Wylatowo będzie Zabienko Będzie Są inne portale które nie są zależne czy pisze się o radnej która jak się okazuje rządzi nawet mediami

 » Jezioro (Bzzz | 19-06-2024, 00:29:35)

Halo wladza Mogilna a moze by tak zrobic sciezke rowerową dookoła naszego jeziora ,zrobcie przeglad przejsc dla pieszych bo ledwo je widac ...

 » Wyrobkowy festyn (Mieszkaniec z sołectwa | 18-06-2024, 08:00:36)

Fajnie było...Dziś wybory sołtysa(sołtyski).Ludzie wybierający pamiętajcie - wybiera się kogoś,kto już coś społecznie dla nas zrobił.Komu nie tylko chce się być sołtysem ale ma za sobą szereg działań dla nas - nie jedno czy dwa działania.Nie słuchajcie co zamierza wam obiecać( jak Tusk paliwo po 5 zł!) ale co dotąd dla was zrobił.Obiecywać można wiele ale potem trudniej z realizacją. Sołtys jest reprezentantem środowiska - radnego już mamy i niech działają wspólnie.Nie wszystko jednak sołtys może zrobić,więc nie oczekujmy też gruszek na wierzbie i obiecanek cacanek - jak głosujemy tak mamy i nie tylko w sołectwie naszym.

 » Gs (Mogilnianin | 18-06-2024, 07:38:46)

Kto wydał pozwolenie na składowanie azbestu za piekarnią w Mogilnie ?Czyżby niebezpieczne odpady zostaną porzucone w Mogilnnie

 » Piknik (Gość | 18-06-2024, 07:14:16)

A gdzie pan burmistrz z żoną

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Wakacyjny festyn w Żabienku (0)
 » Włamali się i ukradli lody (3)
 » Jak zorganizować wywóz gruzu? (0)
 » 284 zgłoszenia na KMZB (5)
 » Uderzył w drzewo (0)
 » Czołowe zderzenie (9)
 » Teatr i festyn w ten weekend (7)
 » Zderzenie w Olszy (4)
 » Mogileńska Rada Biznesu (19)
 » Odpowie za znieważenie (5)
 » VII Bieg Przyjaźni (5)
 » Roztańczone Mogilno (8)
 » Zatrzymali włamywacza (5)
 » Park(iet), ognisko, bieg (0)
 » Podróż służbowa a polisa (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ