Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - Społeczeństwo

Mogileńska Rada Biznesu

2024-07-09 23:13
 

Znany jest już skład osobowy Mogileńskiej Rady Biznesu.

W czerwcu burmistrz Mogilna Karol Nawrot ogłosił nabór kandydatów do Mogileńskiej Rady Biznesu, która ma być organem opiniodawczo-doradczym w zakresie polityki gospodarczej gminy Mogilno.

Członkowie rady mają pełnić swoje funkcje społecznie, a za udział w posiedzeniach nie będzie przysługiwać im wynagrodzenie, ani rekompensata za utracone zarobki.

Zgodnie z zasadami naboru, aby zostać członkiem rady należało m.in. prowadzić działalność na terenie gminy Mogilno oraz dysponować wiedzą i doświadczeniem z zakresu przedsiębiorczości oraz gospodarki. Okres powołania rady to 2 lata.

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza z 8 lipca zasiądzie w niej 15 osób - Jacek Gałęzewski, Grzegorz Gepert, Dominik Jania, Marek Ledwożyw, Krzysztof Lubczyk, Sławomir Michalak, Marek Paszkiewicz, Tomasz Pułkownik, Patryk Skarbecki, Daniel Stachowiak, Michał Stachowiak, Grzegorz Stanek, Marek Stasiak, Julita Szymczak, Piotr Zdunek. (AS)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [19]» dodaj komentarz   

 » poznacie ich po owocach (MAG | 13-07-2024, 08:56:16)

Być w radzie to po to aby wspierać własny biznes na kierunku z ratuszem i nową władzą.Jak się ma pomysł to nie po to by się nim dzielić tylko wykorzystać dla siebie i być przed innymi. Stworzyć sobie dogodne warunki dla rozwoju a gminę i ludzi mieć w d... . Jeszcze mi tutaj brakuje biznesmenów z wysypiska w Wszedniu oni to mieli pomysł. Ile ta utylizacja dzisiaj jest warta.

 » @człowiek rozumny (Jaś Fasola | 13-07-2024, 00:59:10)

Taki jesteś rozumny,że nie wiesz, iż nikt nie robi nic za darmo? Jeśli tak, to jesteś bardzo naiwny, rozumny człowieku

 » biznesy (Mogilno | 12-07-2024, 21:19:46)

Szczelno to dopiero pokaz jak zmarnować ćwierć wieku. Trzy drogi krajowe a tu raptem dwa zakłady i kościółek. Taki potencjał i ciągle marnowany. Jak się młodzi wyprowadzą i czasami jak zrobio obwodnicę to reszta budynków jak się nie spali to się sama zawali.

 » Człowiek rozumny (abc | 12-07-2024, 19:55:54)

Znasz historie firmy Zb.......Pol?porozmawiaj z byłymi pracownikami.

 » ... (Mieeetek | 12-07-2024, 16:14:11)

szuszwol...pisz te wypociny pod swoim psim imieniem

 » do CzłowiekRozumny (Obserwator | 12-07-2024, 13:00:01)

Gdzie Ty tam widzisz vice prezesa Zbych-Pol&Mobet. To zwykły derektorek z zewnątrz, chłopiec na posyłki.

 » do Mieeetek (Tytus | 12-07-2024, 10:29:27)

Mogilno? Miasto jak wieś przelotowa. Bez rynku, zakorkowane non stop, bo jedną tylko drogą można je przejechać. Po Strzelnie można przynajmniej pospacerować i czuć, że się jest w mieście. Kozie miasto Mogilno z odwieczny kompleksem Strzelna. Zapraszamy do naszego ratusza, zobaczcie jak wygląda XXI wiek.

 » do Informatyk (UPS | 12-07-2024, 08:50:53)

Zawsze jakiś fundusz się znajdzie, tak jak w Suwerennej Polsce. Tylko jest jedna sprawa. To mieli być przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie gminy i dlatego powinni być zarejestrowani. Pan GG to chyba pracownik firmy, a nie przedsiębiorca prowadzący swoją działalność.

 » haha (Mieeetek | 12-07-2024, 07:00:53)

Grajdół bez perspektyw, ale rada byznesu jest. Zapraszam do Strzelna, zobaczcie jak to się robi.

 » Jaś Fasola - czytanie ze zrozumieniem (CzłowiekRozumny | 11-07-2024, 11:53:20)

"Członkowie rady mają pełnić swoje funkcje społecznie, a za udział w posiedzeniach nie będzie przysługiwać im wynagrodzenie, ani rekompensata za utracone zarobki." Czy Ty widzisz gdzieś, że będą za to otrzymywać pieniądze? Jak mają czas i chęci niech działają, sporo tam lokalnych małych przedsiębiorców składzie, jeden to chyba v-ce prezes z firmy Zbych-Pol, która będzie mieć swojego przedstawiciela w tej radzie. Dajcie podziałać nowemu burmistrzowi, bo od 16 lat za czasów Ducha nic takiego nie powstało, może wpadną nowe pomysły co do działania w naszej gminie. Ja proponuję powołać jeszcze Mogileńską Radę Nierobów oraz Mogileńską Radę Hejterów, wtedy każda grupa społeczna będzie miała swojego przedstawiciela ;)

 » UPS (Internauta | 11-07-2024, 11:53:09)

CEIDG o niczym nie świadczy, widać, że w składzie trochę tam projektantów, geodetów, właścicieli zakładów produkcyjnych, usługowych, nawet chyba informatyk. Jeżeli mogą coś Ci ludzie wnieść sensownego, ze swojego doświadczenia zawodowego, to niech społecznie sobie działają, grunt że nie będą brać za to pieniędzy

 » Jaś Fasola - czytanie ze zrozumieniem (CzłowiekRozumny | 11-07-2024, 11:48:04)

"Członkowie rady mają pełnić swoje funkcje społecznie, a za udział w posiedzeniach nie będzie przysługiwać im wynagrodzenie, ani rekompensata za utracone zarobki." Czy Ty widzisz gdzieś, że będą za to otrzymywać pieniądze? Jak mają czas i chęci niech działają, sporo tam lokalnych małych przedsiębiorców składzie, jeden to chyba v-ce prezes z firmy Zbych-Pol, która będzie mieć swojego przedstawiciela w tej radzie. Dajcie podziałać nowemu burmistrzowi, bo od 16 lat za czasów Ducha nic takiego nie powstało, może wpadną nowe pomysły co do działania w naszej gminie. Ja proponuję powołać jeszcze Mogileńską Radę Nierobów oraz Mogileńską Radę Hejterów, wtedy każda grupa społeczna będzie miała swojego przedstawiciela ;)

 » do Pan Majster (Obywatel | 11-07-2024, 09:58:11)

Masz słuszną rację, ci to by pokazali jak kręcić biznesy... Choć z tego co ptaszki ćwierkają już niebawem będzie w ich przypadku świat zza ###.

 » śmiech (Jaś Fasola | 11-07-2024, 01:01:58)

Nie wiem, czemu ma służyć ta rada, czyżby coraz gorzej szło im w biznesach i potrzebują dodatkowego dochodu? Bo przecież nie widzę tam nazwisk, jakichś wybitnych biznesmenów, żeby mogli cokolwiek doradzić. Drenowanie publicznych pieniędzy, ciąg dalszy

 » Czy rowery straży miejskiej się odnalazły? (Pytam się | 10-07-2024, 18:10:16)

Po co mają kilometrówkę wypalać paliwo jak mogą rowerami patrolować? Jak im ukradli rowery to rada kupi nowe. Składam do rady wniosek o zajęcie się tą sprawą.

 » Rada (Pan Majster | 10-07-2024, 13:21:49)

A Michalski z Miachalską gdzie?

 » .... (Msref | 10-07-2024, 12:44:58)

Oczywiście ta pseudorada będzie działać za darmo? Jeśli nie to burmistrz ze swoich niech płaci, a nie będzie przepalał pieniądze z naszych podatków...

 » doświadczenie w biznesie (UPS | 10-07-2024, 11:43:11)

Ale się porobiło. Cóż może doradzić biznesmen od 2018 czy 2022 roku. Nie wiedzieliście, że można wszystko sprawdzić w CEIGD.

 » Rada Biznesu (Gleicer | 10-07-2024, 07:33:01)

No to będą radzić biznesmeny - takie lokalne G7.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Wakacyjny festyn w Żabienku (0)
 » Włamali się i ukradli lody (3)
 » Jak zorganizować wywóz gruzu? (0)
 » 284 zgłoszenia na KMZB (5)
 » Uderzył w drzewo (0)
 » Czołowe zderzenie (9)
 » Teatr i festyn w ten weekend (7)
 » Zderzenie w Olszy (4)
 » Mogileńska Rada Biznesu (19)
 » Odpowie za znieważenie (5)
 » VII Bieg Przyjaźni (5)
 » Roztańczone Mogilno (8)
 » Zatrzymali włamywacza (5)
 » Park(iet), ognisko, bieg (0)
 » Podróż służbowa a polisa (0)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2021   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ