Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Strzelno - Społeczeństwo

Stawiają na promocję

2012-04-29 00:18
 

W miniony piątek, 27 kwietnia na Rynku w Strzelnie firma CMG Media postawiła tablicę z planem i historią miasta. Tablica powstała przy ścisłej współpracy władz miasta oraz lokalnych podmiotów gospodarczych, które wsparły tę inicjatywę zamieszczając na planszy swoją reklamę.

Na tablicy zlokalizowanej w samym centrum Strzelna umieszczono plan miasta oraz rys historyczny z krótkim opisem najważniejszych zabytków i osób związanych ze Strzelnem. Opis ten został napisany w języku polskim i angielskim. Na szczególną uwagę zasługuje fakt umieszczenia na tablicy specjalnego kodu kreskowego zwanego QR code, który można odczytać za pomocą telefonu komórkowego wyposażonego w aparat fotograficzny. W kodzie zamieszczono wszystkie dane teleadresowe urzędu miejskiego wraz z adresem strony internetowej miasta, co ma unowocześnić przekaz tych podstawowych informacji oraz ułatwić komunikację z turystami. Warto podkreślić, że miasto w związku z tą realizacją nie poniosło żadnych kosztów obciążających budżet.

- Wszystkim firmom, w imieniu władz miasta oraz agencji reklamowo-marketingowej CMG Media składam gorące podziękowania za udział w tym przedsięwzięciu - mówi Agnieszka Sobiesiak, właścicielka CMG Media.

Dzięki współpracy firmy CMG Media z władzami Strzelna, już wkrótce przy drogach wjazdowych do miasta staną nowoczesne "witacze", które będą witały i zapraszały przejeżdżających przez miasto gości. Warto podkreślić, że w najbliższym czasie zostaną zrealizowane inne formy reklamowo-marketingowe w celu promocji Strzelna, o których poinformujemy wkrótce. (PK)


Pokaż Stawiają na promocję na większej mapie

REKLAMA
 
   » GALERIA ZDJĘĆ [6]

 
   » KOMENTARZE [6]» dodaj komentarz   

 » strzelno (maj | 01-05-2012, 00:35:48)

w tym grajdołku coś się dzieje....Mieszkam w Strzelnie i myślę że jast to miasto zatrzymane w kadrze............

 » Promocja od siedmiu boleści (Estetyk | 30-04-2012, 15:50:42)

U nas walących się domów też nie brakuje. Rynek, zamiast być dla mieszkańców miejscem spotkań, jest szpetnym miejscem z wstrętnymi kiblami, pozarywanymi chodnikami, lawiną smrodu samochodowych spalin. I co wy w tym mieście chcecie promować? Prócz Wzgórza Św. Wojciecha nie ma zupełnie nic. Ul. Św. Anny zawalona pseudoasfaltem, można oberwać kamieniem od przejeżdżających tam aut. Pozarywane studzienki na ul.Michelsona. Kamienice dalej popadają w ruinę. Nie mam pojęcia co władza chce promować, chyba swoje nieudacznictwo.

 » Porównanie (Saymon | 30-04-2012, 10:55:05)

U was w Strzelnie to jakoś ładnie to wygląda, jest ładnie czysto. a w Mogilnie w samym centrum nie dość że stoi ledwo stojąca kamienica - to nie wiadomo czy el-dorado jakie postawili jest faktycznie na spadające dachówki, czy belki podpierają cały budynek, żeby się nie przewrócił.

 » Plansza (pol | 29-04-2012, 12:50:56)

Ne wiem czy wam się to podoba ale mi nie. Gdybym był włodarzem miasta nie pozwoliłbym aby takie reklamy szpeciły centrum Miasta nawet za darmo czy tam z dopłatą. Obecnie jest tendencja do zmniejszania ilości reklam w centralnych miejscach, rady, prezydenci, burmistrzowie głosują za ujednoliceniem reklam i zakazem wywieszania \"pstrokatych\" reklam co metr. np. Władze Zakopanego, Piaseczna, Łodzi.

 » alleluja (progres | 29-04-2012, 10:36:24)

tak trzymać!

 » No i niech będzie dla turystów (Ploter | 29-04-2012, 09:40:11)

przejeżdżających przez rynek. Przy okazji: czy choć jedna urzędnicza głowa w naszym magistracie posiada zmysł estetyki, który podpowie jej, że te blaszane kontenery na lumpy i szmaty nie dodają uroku rynkowi? Nie da sie schować ich za inną perełka architektoniczna miasta czyli szaletem publicznym?

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Śmieciowy regulamin z opóźnieniem (0)
 » Rolniku, uważaj na pszczoły! (4)
 » Pijany jechał ciężarówką (1)
 » Wypadek na obwodnicy Mogilna! (41)
 » Druhowie zapraszają na festyn (3)
 » 5. urodziny Kabaretu NA WYNOS (2)
 » Strzelno z Pomnikiem Historii (5)
 » Obywatele złapali złodzieja (3)
 » Na znak pamięci rozdali żonkile (0)
 » Ukradł sąsiadce 1400 złotych (6)
 » Kierował pomimo sądowego zakazu (1)
 » Mesajah na Dni Strzelna (22)
 » Praca w Paroc Polska (0)
 » Próbowała wyłudzić 30 tys. zł (5)
 » Komisarz zdecydował za radnych (16)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016