Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - KPP Mogilno

21-latek okradł sąsiada

2014-01-21 18:36
 

Policjanci z Mogilna bezbłędnie wytypowali sprawcę włamania do domu jednorodzinnego. To mieszkający po sąsiedzku 21-latek, który jak się później okazało miał coś jeszcze na sumieniu. Podczas przeszukania jego pokoju funkcjonariusze znaleźli pudełko z narkotykami. Młody mężczyzna wkrótce stanie przed sądem.

W miniony piątek, 17 stycznia po południu dyżurny mogileńskiej komendy otrzymał informację o włamaniu do domu jednorodzinnego w miejscowości Białotul. Złodziej po wybiciu szyby w oknie kuchennym wszedł do wnętrza domu, skąd ukradł aparat telefonu stacjonarnego oraz tuner naziemnej telewizji cyfrowej o łącznej wartości 200 złotych. Następnie na tej samej posesji działając w identyczny sposób włamał się do stojącego obok budynku gospodarczo – garażowego. Skierowani na miejsce policjanci dokładnie obejrzeli miejsce przestępstwa, zabezpieczyli znalezione ślady, wśród których były charakterystyczne odbitki butów. Funkcjonariusze poszukiwania sprawcy rozpoczęli od złożenia wizyty mieszkającemu po sąsiedzku 21-latkowi. Młody mężczyzna oczywiście wszystkiemu zaprzeczył. Gdy został poproszony o pokazanie obuwia wyraźnie się zdenerwował, co nie uszło uwadze śledczych. W końcu jednak przyznał się do winy i wydał buty wykorzystane w przestępczym procederze. 21-latek zapewne myślał, że na tym już koniec jego kłopotów – mylił się. Stróże prawa przystąpili do przeszukania zajmowanych przez niego pomieszczeń mieszkalnych. W jednym z pokoi wewnątrz stojącej z boku pufy znaleźli pudełko, a w nim 6 woreczków foliowych z zawartością amfetaminy, marihuany, nasion konopi indyjskich. Tym razem młodzieniec już się nie wypierał. Został zatrzymany, usłyszał też dwa zarzuty: za kradzież z włamaniem i posiadanie substancji narkotycznych.

Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. (za KPP Mogilno)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [7]» dodaj komentarz   

 » do czarek (am | 27-01-2014, 21:49:11)

u ciebie na wsi czy mieście bociany pionowo startują a psy du*ami szczekają..

 » nie na temat (baba jaga | 26-01-2014, 06:36:51)

a dzielnicowy Mariusz Lisek jeszcze lepszy ,bo straszy, sprawami w sadzie ,tylko pogratulowac komendantowi,takich wspanialych podleglych policjantow.a tam co sie cos dzieje ,to nie wie ,nie widzi.

 » kpp Mogilno (baba jaga | 26-01-2014, 06:11:06)

policjanci w Mogilnie sa stronniczy,i bardzo smieszni,zamknac ta bude ,przniesc,policjantow do Kpp Inowroclaw,zostanie zlikwidowanych kilka ,stanowisk kierowniczych,bo to sami kumple i koledzy,ukarza nie swojaka,i sie obrazaja jak male dzieci i strasza,istny cyrk,po co pisac ,skargi na policjanta,jak przyjedzie kolego na napisana skarge z Kpp Mogilno i co,z tego co zrobi nic ,kolega policjanta,szkoda papieru i koperty i znaczka bo to moj koszt.Pozdrowiam nadasanych,i dziecinne naiwnych , ale tacy sa oczywiscie nie wszyscy policjanci :jeden slucha, drugi, mysli,i cos pisze w swoim kapowniku, z Kpp MOgilno.

 » heheh (toca toca | 25-01-2014, 20:09:44)

Wy lepiej braci N zamknicie bo znowu zrobia siekierezade na Gębicach a nie złodziejszka przymykacie a ci na wolności chodzą i nic z tego sobie nie ribią ...

 » debil (x | 25-01-2014, 19:05:21)

Wie ktoś co to za dekiel?

 » PRZYZWOLENIE , do debila!. (czarek | 24-01-2014, 19:47:33)

A; co na to mieszkańcy Białotula ?. Podejrzewam że do Was nie dociera CMG24; ./ Na pewno jest to zmowa milczenia, wszystkich mieszkańców Tej miejscowości.

 » głupich nie sieją (ja | 21-01-2014, 21:49:05)

Ale debil

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » Śmieciowy regulamin z opóźnieniem (0)
 » Rolniku, uważaj na pszczoły! (4)
 » Pijany jechał ciężarówką (1)
 » Wypadek na obwodnicy Mogilna! (41)
 » Druhowie zapraszają na festyn (3)
 » 5. urodziny Kabaretu NA WYNOS (2)
 » Strzelno z Pomnikiem Historii (5)
 » Obywatele złapali złodzieja (3)
 » Na znak pamięci rozdali żonkile (0)
 » Ukradł sąsiadce 1400 złotych (6)
 » Kierował pomimo sądowego zakazu (1)
 » Mesajah na Dni Strzelna (22)
 » Praca w Paroc Polska (0)
 » Próbowała wyłudzić 30 tys. zł (5)
 » Komisarz zdecydował za radnych (16)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2009-2016