Dzisiaj: , g. Imieniny:    
   
Gmina Mogilno - KPP Mogilno

Nietypowe znalezisko w Chabsku

2021-04-28 13:54
 

Element silnika od pocisku rakietowego został odnaleziony podczas prac ziemnych w miejscowości Chabsko. O znalezisku policjantów poinformował właściciel posesji. Przedmiot został zabezpieczony przez saperów z Inowrocławia.

We wtorek, 27 kwietnia około godziny 11:30 mogileńscy dzielnicowi otrzymali informację, że na terenie jednej z posesji w miejscowości Chabsko odnaleziony został przedmiot przypominający niewybuch. Policjanci po przybyciu na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że znaleziony podczas prac ziemnych przedmiot to element silnika rakietowego od pocisku z czasów II wojny światowej. Dzielnicowi zabezpieczyli przedmiot do czasu przybycia na miejsce patrolu saperskiego z jednostki wojskowej w Inowrocławiu.

W przypadku znalezienia przedmiotów przypominających niewybuch lub niewypał nie wolno ich pod żadnym pozorem przenosić, dotykać ani rozbrajać. Miejsce dobrze jest zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych, a w szczególności dzieci. Jeśli znajdujemy się na otwartej przestrzeni lub w lesie, należy to miejsce tak oznaczyć, by nikt tam nie wszedł i można je było bez trudu odnaleźć. O znalezisku należy jak najszybciej powiadomić najbliższą jednostkę policji. (za KPP Mogilno)

REKLAMA
 
   » KOMENTARZE [17]» dodaj komentarz   

 » No tak.. (Mieeetek | 10-05-2021, 23:55:13)

Andy...Twoj idol sfalszowal wyniki badan, za ktore to falszerstwo przyjal ponad 400 tys funtow lapowki.. Co mu udowodniono, jak rowniez to ze te wyniki byly wyssane z palca.. Pozbawiono go prawa wykonywania zawodu lekarza w UK.. I takie wlasnie sa te Wasze antyszxzepionkowe gwiazdy i ich teorie..

 » Do mieetek (Anty | 03-05-2021, 18:12:33)

Artykuł Andrew Wakefielda został usunięty z Lancetu z wiadomych przyczyn.Gates i jego cudowne szczepionki w Afryce i w Indiach proszę poszukać informacji ile dobrego zrobiły.Tego oczywiście w mass mediach też się nie usłyszy.O epidemii hiszpanki od czego to się zaczęło.A tak ogólnie jakim trzeba być naiwnym żeby myśleć że ci co rządzą tym światem chcą naszego dobra.

 » Do Anty (Mieeetek | 03-05-2021, 10:14:47)

Ok..gdzie ta Pani publikowała wyniki? Science, Nature, Lancet? Czy moze to bo cos na zasadzie Antka i wybuchajacych parowek?

 » Do mieteek (Anty | 02-05-2021, 17:18:12)

Kiedyś nie było tyle szczepień co teraz a skojarzonych to chyba w ogóle.Nie było tyle dzieci za autyzmem,cukrzyca z alergią i nowotworami.Moze choroby cywilizacyjne,nadajniki i telefony pewnie swoje też robią i oczywiście chemia w jedzeniu.Ale u dzieci szczepionych prawdopodobieństwo zwiększa się kilku krotnie.Badania Dr Dorota Majewska

 » Sczepionki (Adam | 01-05-2021, 07:45:20)

Na www. petycjeonline. com poszukajcie "List otwarty - trzy pytania naukowców i lekarzy do ministra zdrowia w sprawie bezpieczeństwa i skuteczności szczepień na SARS-CoV-2.

 » Myślcie (leon | 30-04-2021, 23:32:22)

Widać, że media wyprały co niektórym mózgi.

 » Do Anty (Mieeetek | 30-04-2021, 22:47:33)

W Polsce w latach 60tych wprowadzono program szczepien masowych.. Myslisz, ze ktos to badal?? Albo szczepionki trzymal w scisle okreslonej temperaturze w lodowkach, mrozniach itp?? I wtedy nie bylo ruchow antyszczepionkowych itd.. Ale czy przypominasz sobie przez okres swojej edukacji, zeby ktos z Twoich kolezanek czy kolegow zmarł lub ciezko podupadl na zdrowiu po szczepieniu?? Ja sie z czyms takim nie spotkalem.. Dawno temu medycy we Francji uznali, ze gorące kąpiele sa powodem ekspansji dzumy.. I przypomina mi to teraźniejszych antyszczepionkowców...

 » M (Anty | 30-04-2021, 21:15:28)

Kiedyś to były badane w polskich laboratoriach a teraz tylko przez korporacje które je produkują.Na wszystkim trzymają łapę.Na własny produk nie wystawią złej opini.Antyreklamy sobie nie zrobią.Nie ma czegoś takiego jak niezależne badania.Swiatem rzadzi pieniądz a tego im nie brakuje.Wystarczy spojrzeć na reklamy.Dlaczego nie mówią o leczeniu tylko wciąż o szczepieniach.Niech podadzą ilu lekarzy jest zaszczepionych to ludzia oczy się otworzą i rozwieje watpliwosci

 » M (Anty | 30-04-2021, 21:15:23)

Kiedyś to były badane w polskich laboratoriach a teraz tylko przez korporacje które je produkują.Na wszystkim trzymają łapę.Na własny produk nie wystawią złej opini.Antyreklamy sobie nie zrobią.Nie ma czegoś takiego jak niezależne badania.Swiatem rzadzi pieniądz a tego im nie brakuje.Wystarczy spojrzeć na reklamy.Dlaczego nie mówią o leczeniu tylko wciąż o szczepieniach.Niech podadzą ilu lekarzy jest zaszczepionych to ludzia oczy się otworzą i rozwieje watpliwosci

 » Do Mieeetka (Swistak | 30-04-2021, 20:07:39)

Nie sadzilem ze to kiedys nastapi ale musze sie tym razem podpisac pod tym co mowisz.

 » Śmieszne.. (Mieeetek | 30-04-2021, 17:23:27)

Za komuny szczepili byle czym.. Kto to wtedy badał, przechowywał w chłodniach, prowadził obserwacje po zaszczepieniu.. I jakos żyjecie... Szczepionek najbardziej obawiają sie ludzie niewykształceni..i prymitywni.

 » Do konon (Anty | 30-04-2021, 14:29:24)

Chodzi o to że ludzie nie są świadomi ryzyka jakie wiąże się ze szczepieniami.Sa leniwi i woła oglądać durne seriale niż szukać niezależnych informacji.Napewno w tv tego nie znajdziecie

 » Szczepić się, czy nie (Konon | 30-04-2021, 00:27:10)

To znaczy, że jak ktoś się szczepi to jest twardziel? xD

 » B (Anty | 29-04-2021, 23:56:28)

Zastrzyków się nie boję bo oddaje krew ale tego czegoś co jest nazywane szczepionka to tak.Nie mam zamiaru być królikiem doświadczalnym ale na tobie niech eksperymentują zobaczymy kto na tym lepiej wyjdzie

 » do anty (szczepmy się | 29-04-2021, 09:43:55)

Kolejny tchórz, który boi się zastrzyków i dorabia do tego durną teorię

 » B (Anty | 29-04-2021, 03:05:00)

Z przyjemnością odstąpie ci swoją bo ja ani myślę tym gow... się szczepić

 » pierdoły (olaf | 28-04-2021, 18:12:57)

zajmujecie się pierdołami a bałaganie panującym w szczepieniu na terenie powiatu ani żadnej informacji. Może Pan Starosta zainteresuje się tym że mieszkańcy chcący się zaszczepić podróżują po Polsce. Rejestrują się młode roczniki a osoby starsza jeszcze są nie zaszczepione.Kto za ten bałagan odpowiada bo na pewno nie brak szczepionek.

 


Portal CMG24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu
na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część serwisu www.CMG24.pl nie może być kopiowana, reprodukowana
lub przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi, mechanicznymi
lub w inny sposób wykorzystywana bez zgody właściciela serwisu.
 
 
REKLAMA
 » DZIERZĄŻNO: Dzień Dziecka (0)
 » Świętowali Dzień Dziecka (0)
 » Trzy wydarzenia w Chabsku (3)
 » Nabór do "Lata w teatrze" (1)
 » Dzień Dziecka w Dąbrowie (0)
 » Niezapomniane melodie w Strzelnie (0)
 » 29-latek uciekał przed policją (5)
 » Wykonywali kwiatowe bukiety (1)
 » Czołowe zderzenie pojazdów (15)
 » Przez awarię bez gazu (8)
 » Przebudują drogę krajową (5)
 » Pijany za kierownicą ciężarówki (1)
 » Ostatni dzień "Pyszadła" (3)
 » Tymon Tymański w amfiteatrze (10)
 » InoRos w Mogilnie (2)
REKLAMA
   
   O portalu  |  Regulamin  |  Współpraca i patronat medialny  |  Reklama  |  Polityka prywatności i ciasteczek  |  Kontakt © CMG24.pl 2010-2020   

Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności i cookies. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym Użytkownikom.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie CMG Media z siedzibą w Stawiskach 23c (88-300 Mogilno) (dalej "CMG Media") oraz nasi Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Celem również dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie do Twoich preferencji oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje znajdują się w polityce prywatności.

Jaki jest cel przetwarzania danych?

Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez naszych Użytkowników z Portalu wraz z funkcjonalnościami na nim udostępnianym, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszej stronie przez nas oraz naszych Partnerów.

- realizacji postanowień zawartych w ramach umowy sprzedaży reklamy (m.in. banerowej, artykułu

sponsorowanego);

- obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. przez formularz kontaktowy, e-mail);

- umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z Portalu, w tym dokonywania

transakcji płatniczych w ramach serwisu ogloszenia.cmg24.pl przy zakupie ogłoszeń;

- komentowania artykułów, wydarzeń, zdjęć, filmów;

- dodania ogłoszenia na stronach serwisu ogloszenia.cmg24.pl;

- monitorowania Twojej aktywności oraz wszystkich innych użytkowników, obejmującej Twoją aktywnością

na Portalu poprzez przeprowadzanie badań i analiz, aby badać funkcjonalność Portalu i wprowadzać udogodnienia;

- prowadzenia analiz statystycznych;

- prowadzenie postępowań sądowych;

- przechowywanie danych dla celów archiwizacyjnych;

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dane mogą zostać przekazane w następujących przypadkach:

- Twoje dane osobowe udostępniamy podmiotom wspierającym nas w świadczeniu usług płatniczych,

usług związanych z przechowywaniem, łączeniem i analizowaniem danych

- Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione na wniosek organów ścigania m.in. Policji i Prokuratury

- Ze względu na konieczność blokowania działania robotów internetowych na stronach Portalu, stosujemy

mechanizm Google reCAPTCHA do sporadycznego badania, czy zachowania naszych użytkowników nie noszą

znamion zachowań robotów. W takiej sytuacji możemy ujawnić Google LLC Twój adres IP

Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz również wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Znajdziesz tam informacje jak to uczynić.

Klikając przycisk "Akceptuję" lub zamykając okno (Zmiana polityki prywatności) za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie przez CMG Media oraz naszych Partnerów, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Portalu przez CMG Media i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Szczegóły dotyczące wycofania i niewyrażenia zgody znajdziesz w Polityce prywatności i ciasteczek.

NIE TERAZZGADZAM SIĘ